top of page

        

           Specjalizujemy się w budowaniu i wzmacnianiu umiejętności miękkich, które skutecznie pomagają osiągać twarde rezultaty.

 

Budujemy i wzmacniamy kompetencje związane z przywództwem, zarządzaniem ludźmi, motywacją i komunikowaniem się. Pomagamy budować pozytywne nawyki, które pomagają w osiąganiu założonych celów. Wspieramy konsekwencję i wytrwałość w dążeniu do sukcesu i równowagi w biznesie i życiu.

Szczególną uwagę przywiązujemy do budowy zdrowej pewności siebie i spójności lidera.

Naszą specjalnością jest Coaching indywidualny oraz Coaching Zespołowy i Grupowy.

Coaching Indywidualny – zazwyczaj tak pracujemy:

 • Spotkania bezpośrednie na terenie woj. Świętokrzyskiego, Radomia lub sesje telefoniczne bądź przez Skype

 • Proces składa się z 10 sesji (1-1,5 h każda), trwa ok. 5 – 7 miesięcy, sesje odbywają się co 2 -3 tygodnie, uczestnicy procesu wykonują indywidualną pracę między sesjami

 • Przed rozpoczęciem procesu przeprowadzamy ze sponsorem 1-1,5 godzinne spotkanie ustalające (dotyczy firm)

 • Dodatkowe wsparcie w procesie: shadowing, realne business case, autorskie metody i narzędzia, serwis po zakończeniu procesu

 • Sesja wstępna 45 min gratis

Coaching Zespołowy i Grupowy – zazwyczaj tak pracujemy:

 • Spotkania bezpośrednie na terenie woj. Świętokrzyskiego, Radomia lub online meeting, możliwa inna lokalizacja

 • Proces składa się z 5 sesji (3-4 h każda), trwa ok. 3 – 4 miesięcy, sesje odbywają się co 2 -3 tygodnie, uczestnicy procesu wykonują pracę między sesjami

 • Przed rozpoczęciem procesu przeprowadzamy ze sponsorem 1,5 – 2-godzinne spotkanie ustalające (dotyczy firm)

 • Test diagnostyczny PRISM przed pierwszą sesją

 • Ewaluacja postępów grupy / zespołu w trakcie procesu

 • Dodatkowe wsparcie w procesie: realne business case, action learning, grupy Balinta, Podróż Bohatera, autorskie metody i narzędzia, serwis po zakończeniu procesu

Pracujemy metodą Coachingu Koaktywnego, czyli Partnerskiego zgodnie ze standardami International Coach Federation. W naszej pracy korzystamy także z doświadczeń Coachingu Kryzysowego, Coachingu Uważności oraz Mentoringu i technik szkoleniowych. Proponujemy gotowe ścieżki rozwoju oraz autorskie programy przygotowane w odpowiedzi na konkretne potrzeby.

Coaching.jpg
Konsultacje.jpg

               Kryzys działa jak katalizator zmian

To w właśnie w sytuacjach nowych, trudnych, krytycznych w których zawiodły dotychczasowe sposoby i strategie radzenia sobie z trudnościami zachodzi konieczność reewaluacji procesów myślenia i działania, który uruchamia się potencjał wzrostu i rozwoju.

Ale najpierw po kolei….

kryzys0-min.jpg

Kryzys to bardzo powszechne zjawisko i może on dotknąć każdego  z nas w dowolnym momencie życia. Doświadczasz  kryzysu? „ czujesz”, że coś jest nie tak, ale nie wiesz co. Twój mózg w kryzysie jest „ wybity” ze swojej naturalnej równowagi. Jesteś poza normą, czyli tym co dla Ciebie jest typowe, dlatego właśnie będąc w kryzysie nie czujesz się oraz nie zachowujesz się tak jak zazwyczaj.

kryzys1-min.jpg

Podczas kryzysu dochodzi do pobudzenia i nadaktywność układu limbicznego oraz obniżonej aktywności płatów przedczołowych. To rodzi określone konsekwencje.

Powstaje w Twojej głowie pytanie – Co dalej będzie? Pojawia się tzw. myślenie tunelowe, gdzie nie widzisz żadnych rozwiązań. Dodatkowymi elementami są:

 • dominujący negatywny stan emocjonalny ( strach, lęk, przerażenie itp.)

 • poczucie braku kontroli nad własnym życiem oraz nad własnymi emocjami

 • zmienność nastrojów i drażliwość

 • wycofanie społeczne

kryzys2-min.jpg

Masz poczucie, że wszystko Cię przytłacza a Twoje myśli kłębią się w głowie. Widzisz tylko negatywne scenariusze, które nieustannie przewijają Ci się przed oczami. Gonitwa myśli powoduje, że masz kłopoty ze snem i apetytem. Czujesz się ciągle zmęczony, co obniża Twoją koncentrację na zadaniach. Brakuje Ci motywacji do poszukiwania nowych rozwiązań.  Realizację zadań odkładasz na później…

kryzys5-min.jpg

Moim zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa poprzez indywidualne podejście oraz udzielenie wsparcia emocjonalnego. Możliwość opowiedzenia o swoim problemie bez oceny, krytyki i dawania „ dobrych rad” powoduje w wielu przypadkach uczucie ulgi – taką „poduszkę bezpieczeństwa”.

Oceniam głębokość kryzysu, stosuję psychoedukację oraz normalizację zachowań związanych z kryzysem a w razie konieczności kieruję do odpowiednich specjalistów.

kryzys3-min.jpg

„Przejście po linie’ w poczuciu bardzo dużej niepewności, niekiedy bezradności, braku wiary we własne możliwości i chwil zawahania jest bardzo dużym wydatkiem energetycznym dla Ciebie. Dlatego też potrzebujesz wsparcia drugiego człowieka, które otrzymujesz ode mnie. Poprzez zastosowanie odpowiednich narzędzi i umiejętnie dobranych metod oraz technik wspólnie budujemy strategię radzenia sobie z pojawiającymi się trudnościami.

kryzys6-min.jpg

Na sesjach dbam o Twoje naturalne zasoby i predyspozycje. Po odblokowaniu potencjału oferuję pomoc w znalezieniu odpowiednich dla Ciebie rozwiązań oraz w planowaniu i monitorowaniu postępów.

© 2023 by Agnieszka Kondysz

bottom of page